Realitní kancelář MAXISS reality – spolehlivý průvodce Vaším obchodem

Naše realitní kancelář zajišťuje pro své klienty ucelený realitní servis související s prodejem, pronájmem a výměnou nemovitostí. Hradíme veškerý související právní servis včetně advokátní úschovy, znaleckých posudků, daňového přiznání pro FÚ a příslušných poplatků.

Kupujícím zajistíme v případě zájmu vyplacení kupní ceny úvěrem od banky či stavební spořitelny, prodávajícím pomůžeme při jednání s úřady a  také při řešení nelehkých situací jako je exekuce apod. Zajišťujeme i další související služby a poradenství.

Práce realitní kanceláře není jen ,, sehnat zájemce ,, ale právě veškeré následné kroky jsou velmi důležité z hlediska minimalizace rizik pro stranu nabízející a poptávající.

V tom jsme klietům nápomocni.

Klient by neměl vnímat, a to zvlášť v dnešní době, realitní kancelář jako konkurenta, ale při dobré volbě jako velkého pomocníka, který mu poradí, pomůže, ušetří mu spoustu času a peněz.

 

CO DĚLÁME PROTI ŠPATNÉ POVĚSTI REALITNÍCH KANCELÁŘÍ U  NÁS V ČR?

POSKYTNEME  VEŠKERÉ SLUŽBY, DRŽÍME SLOVO A VĚŘÍME VE VZÁJEMNOU SLUŠNOST.

 

K námi poskytovaným službám klientům využíváme zkušenosti získané od roku 2003.

Naše činnost se vztahuje převážně k celému okresu Kladno, Louny a také k určitým lokalitám v okrese Praha – západ, Mělník a Rakovník.

Při zajištění veškerých smluv a advokátní úschovy našim klientům spolupracujeme s advokátní kanceláří JUDr. Jiřiny Hážové, Náměstí Starosty Pavla 14, 272 01 Kladno.

V případě financování koupě nemovitosti hypotečním úvěrem nebo úvěrem od stavební spořitelny Vám poradíme, úvěr v případě Vašeho zájmu zajistíme a zařídíme za Vás potřebné formality.

Všechny nemovitosti nabízené naší kanceláří  jsme osobně navštívili, zjistili stav, zajistili pro Vás fotodokumentaci a  podrobné informace. Zájemcům o prohlídku se snažíme maximálně vyjít vstříc, a to i o víkendových dnech.